Yükleniyor 0
Paylaş
Hakkımızda

Hakkımızda

 

Hakkımızda


1980 yılında lojistik sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, bölgemize yeni markaların getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Samsun’da bugün ki Onursal Başkanımız Sn. Cemal Turan tarafından kurulmuş olan Turanlar Grup, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ticari alanında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok farklı projeye imzasını atmaya devam etmektedir.

Üstlendiği görev tanımlarını zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Turanlar Grup’un bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

Turanlar Grup ailesi tüm yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı tercih ederek (SAP) Yazılımları ile tümleşik 250 kişilik bir operasyon yönetimi içerisindedir. 3000 m² kapalı alan , 4 adet 500 m²'lik soğuk hava depoları olmak üzere 5,000 m² alanda gerçekleştirilen Lojistik ve Dağıtım hizmetlerinin yanı sıra grup şirketlerimiz vasıtası ile Türk Telekom Karadeniz Bölge Distiribitörlüğü, yine Karadeniz merkez olmak üzere Güvenlik Kurulum ve teknik servislerinin yanı sıra çeşitli markalar ile gıda ve teknoloji ürünleri ile Türkiye pazarında yer almaktadır.

Hakan Turan

Yönetim Kurulu Başkanı

Saygılarımızla,

01.